Проекти

#ПенсійнаРеволіція

03 червня 2015 року Юридична компанія “Богданов і партнери” розпочала новий загальнодержавний проект із зміни державної політики. Ми відправили листи-пропозиції в низку державних органів, комітетів Верховної Ради України, федерації профспілок, роботодавців та бізнес асоціаціям. Ці листи є першим етапом початку дискусії щодо зміни системи сплати єдиного соціального внеску, виплати пенсій, й рівня мінімальної заробітної плати.Дізнатися більше.

#ІнтересиДержави

Saakashvili22 червня 2014 року юридична компанія “Богданов і партнери” розпочинає новий проект #ІнтересиДержави. Приводом для старту проекту стала позиція голови Одеської обласної державної адміністрації  Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича. Він висловився щодо інтересів держави на нараді із представниками органів прокуратури області. Відповідно до його позиції, а отже і Президента України Петра Порошенка #ІнтересиДержави  це інвестор та створені робочі місця.

А погляд органів прокуратури на #ІнтересиДержави, коли не має постраждалих та збитків, це  протидія інвестору і людям, це є, як каже Саакашвіллі “…с целью получения взяток”.